Hrušniak v skle 0,25 L

Neohodnotené
Značka: Rybízák
€3,60
Skladem

SLADKÝ DARČEK PRE OBCHODNÝCH PARTNEROV, KOLEGOV ČI SVADOBČAN

  • Ovocné polosladké víno z tak akurát zrelých hruštičiek
  • Obsah alkoholu: 11,5 % obj.
  • Sladké, výrazné, hravé - ideálna chuť k syrom, cestovinám aj rybám
  • Nikto nepríde k úrazu - fľaša má praktické skrutkovacie viečko

Detailné informácie

Podrobný popis

O HRUŠNIAKU

Akonáhle odšpuntujete fľašu, vyvalí sa na vás príjemná vôňa hrušiek. Prvý lok vám možno bude pripomínať klasické biele víno, ale akonáhle sa chuť rozvinie, nebude pochýb o tom, že máte ústa plnú hrušiek. A než sa nazdáte, budete na dne fľaše a totálne sa do Hrušňáka zamilujete ako my.

AKO PIEŤ HRUŠKOVÉ VÍNO

Hrušniak pite jednoducho podľa chuti. Najviac si ho vychutnáte, keď bude parádne vychladený. V chladničke mu preto dajte pár hodín. Pokiaľ nestíhate víno rýchlo vychladiť. Hrušniak je skvelý ako aperitív na prípitok aj ako digestív na trávenie po obedku. Ak dostanete chuť na sladké, nebehajte do najbližšej večierky na čokoládu. Hrušky v sebe majú veľa fruktózy, a tak stačí pohár Hrušňáka, ktorý maškrtnú zaženie. Druhý deň po otvorení sa rozvinie sladkosť Hrušňáka naplno, takže bude ešte sladšia. Ak to bude na vás už veľa, pridajte kocku ľadu alebo sódu. Akonáhle klesnú teploty na neúnosnú hodnotu,

Hrušňák zvarte a užite si jeho plne rozvinuté chute aj vône. Vrátia sa vám spomienky na teplejšie dni. A ako ho čo najlepšie zvariť? Ohrejte ho na +-60 stupňov Celzia (až začne peniť, nesmie sa variť!) a máte dokonalý zvárač. Nepridávajte ani škoricu ani klinčeky, chuť by nepríjemne kopala. Cukor by, vzhľadom na to, koľko je v hruškách fruktózy, urobil z Hrušňáka nepiteľný pätok.

SKLADOVANIE A TRVANLIVOSŤ

Hrušniak odporúčame skladovať v chlade a tme – priame slnko mu nesvedčí. Doba skladovania je 12 mesiacov od dátumu plnenia. Otvorená fľaša vydrží v chladničke aj niekoľko dní, ale po otvorení odporúčame Hrušňák vypiť ešte ten večer, aby ste sa neoklamali o všetky tie skvelé chute a vône.

Dodatočné parametre

Kategória: Ovocná vína
Hmotnosť: 0.25 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: