Marango v skle 0,75 L

Neohodnotené
Značka: Rybízák
€7,70
Skladom

POLOSLADKÝ OVOCNÝ ŠPECIÁL S MANGOM A MARACUJOU

  • Naladí na letnú vlnu av myšlienkach prenesie na tropický ostrov
  • Obsah alkoholu: 12 % obj.
  • Zmyselná vôňa po exotickom ovocí
  • Ako popíjať: vychladené, s ľadom či sódou, do miešaného drinku

Detailné informácie

Podrobný popis

O MARANGU

Marango je ovocný špeciál našej vlastnej receptúry. Stačí pohár a pohodová náladička zaručená, chmúry nemajú šancu! Ako? Marango obsahuje tropické ovocie, mango a maracuju, ktoré sa často pridáva do miešaných koktailov a drinkov, ktoré tak radi osáme na dovolenke pri mori. Po pár lokoch ľahko nadobudnete dojem, že ste na dovolenke, či už budete Marango popíjať na záhrade pri bazéne alebo s partiou kamarátov na Mácháči.

AKO PIŤ MARANGO

Na tie najlepšie veci sa oplatí si počkať, a tak Marango pred otvorením riadne vychlaďte. Návšteva je medzi dverami a potrebujete Marango vychladiť hneď? Marango skvele chutí aj s pár kockami ľadu a alkoholickým miešaným drinkom prepožičia skvelú vôňu aj chuť.

BALENIE, SKLADOVANIE A TRVANLIVOSŤ

Marango sme naplnili do sklenenej fľaše s objemom 0,75 litra. Ako uzáver používame kvalitný korok. Marango odporúčame skladovať v chlade a tme – priame slnko mu nesvedčí. Doba skladovania je 12 mesiacov od dátumu doručenia. Otvorená fľaša vydrží v chladničke aj niekoľko dní, ale po otvorení odporúčame Marango vypiť ešte ten večer, aby ste sa neoklamali o všetky tie skvelé chute a vône.

Dodatočné parametre

Kategória: Ovocná vína
Hmotnosť: 0.75 kg