Levanduľak v skle 0,75 L

Akcia Tip Zľava
Neohodnotené
Značka: Rybízák
€11,80 –33 %
levandulak 0,75l
€11,80 –33 % €7,90
Skladom

ATMOSFÉRA PROVENCIA V KAŽDOM LOKU

  • Polosladký Levanduľák s prírodnou levanduľovou arómou
  • Obsah alkoholu: 11 % obj.
  • Koncentrovaná chuť a vôňa levandule, ktoré vás v okamihu premiestnia doprostred levanduľových polí
  • Ako popíjať: vychladené, s ľadom či sódou, do miešaného drinku

Detailné informácie

Podrobný popis

O LEVANDULÁKU

Na pesničku od Hegerovej a Hapky mladé dievčatá už veľmi nepočujú. Ale za Levandulákom sa roztúžene otočí ako za Ryanom Goslingom. A čo potom, keď odhodíte korok a von sa vyvalí tá omamná vôňa levanduľových polí. To sa im rovno podlomí kolená. O chuti ani nehovoriac, mali sme čo robiť, aby sme to pri výrobe všetko nevypili. Je to sakra návykové! Na tomto fialovom poklade dreli naše zlatý český ručičky priamo v Provence. Ríbezľová banda sa tam osobne vypravila urvať tie najlepšie kúsky, aby výsledok stál za to a vy ste mohli ochutnať to najlepšie!

AKO PIŤ LEVANDULÁK

Na tie najlepšie veci sa oplatí si počkať, a tak Levanduláka pred otvorením riadne vychlaďte. Návšteva je medzi dverami a potrebujete Levanduláka vychladiť hneď? Levanduľák skvele chutí aj s pár kockami ľadu a alkoholickým miešaným drinkom prepožičia skvelú vôňu aj chuť.

BALENIE, SKLADOVANIE A TRVANLIVOSŤ

Levanduľák sme naplnili do sklenenej fľaše s objemom 0,75 litra. Ako uzáver používame kvalitný korok. Levanduľak odporúčame skladovať v chlade a tme – priame slnko jej nesvedčí. Doba skladovania je 12 mesiacov od dátumu doručenia. Otvorená fľaša vydrží v chladničke aj niekoľko dní, ale po otvorení odporúčame Levandulák vypiť ešte ten večer, aby ste sa neoklamali o všetky tie skvelé chute a vône.

Dodatočné parametre

Kategória: Ovocná vína
Hmotnosť: 0.75 kg